Председателят на ДСБ Атанас Атанасов обяви днес пред журналисти в парламента,

...
Председателят на ДСБ Атанас Атанасов обяви днес пред журналисти в парламента,
Коментари Харесай

Атанасов имал списък с имената на членовете на клуба на Нотариуса

Председателят на ДСБ Атанас Атанасов разгласи през днешния ден пред публицисти в парламента, че има целия лист с хората, които са имали карти и са ходили в клуба на Мартин Божанов - Нотариуса. 

" Призовавам Борислав Сарафов (и.ф. основен прокурор) за задълбочено следствие кои са тези лица, които са били в този клуб за магистрати ", съобщи Атанасов.

Според председателя на ДСБ временната комисия е нужна, с цел да може, с изключение на всичко друго, откакто приключи работата си, да бъде преценено дали няма потребност от законодателни промени, с цел да няма такива практики.



Припомняме, че след убийството на Мартин Божанов - Нотариуса стана ясно, че той имал скришен частен " Секретен сътрудник клуб ", в който подбрани съдии и прокурори са влизали със специфични пропуски. 

Във вторник стана ясно, че Народното заседание сигурно ще има анкетна комисия, която да ревизира активността на убития приживе. 

ГЕРБ-СДС ще поддържа основаването на такава комисия, разгласи зам.-шефката на парламентарната група на ГЕРБ Рая Назарян.

Създаването на комисията бе поискано от водача на депутатите от Движение за права и свободи Делян Пеевски и от ПП-ДБ. Така зад концепцията застават всички парламентарни групи, които поддържат държавното управление.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР